Vytisknout

 


 

 NOVÝ ROZMĚR IPTV TELEVIZE - platforma KUKI

nastav si mě jak potřebuješ, 30 programů ? 60 ? ještě další ?

 

 

 Nabízíme uživatelům možnost přístupu k televiznímu vysílání prostřednictvím služby IPTV - kabelové televize nové generace. Digitální televize IPTV poskytuje digitální kvalitu obrazu i zvuku, bez jakéhokoliv šumu nebo zrnění a je přenášena bez rušivých vlivů programových filtrů užívaných tradičními kabelovými televizemi.

 

CO UMÍM ?

 

CESTUJI V ČASE A MILUJI FILMY
Pamatuji si vše za posledních 48 hodin, zastavím se nebo ti přehraji pořad od začátku. V Kině mám pro tebe jen ty nejlepší filmové trháky a pamatuji si 10 hodin nahraných pořadů až 7 dní

NASTAV SI KANÁL
Jednoduché a intuitivní rozhraní pro výběr televizních stanic, které si navolíš v rámci svého základního tarifu, a které lze každých 30 dnů vyměnit za jiné.

NAHRÁVÁM SERIÁLY
Se mnou nepřijdeš o žádný oblíbený seriál, vše hlídám za tebe. Vyber si epizodu, nebo celý seriál a řekni mi, co s ním chceš dělat.

NAVÍC KANÁL
Rozšiř si počet televizních kanálů nad rámec TV kanálů dodaných či vybraných v rámci koupeného základního tarifu. Tohle ti žádná jiná neumožní.

NAVÍC HBO BALÍČEK
Taky ti nabízím dokoupení TV kanálů ze skupiny HBO obsahující kompletní obsah z produkce HBO ve vysokém rozlišení, videotéku HBO On Demand a online aplikaci HBO GO.

 NAHRÁVÁM 50/100
Nahrávej si vybrané pořady v rozsahu 50 hodin na 3 měsíce nebo v rozsahu 100 hodin na 6 měsíců. Kolikrát si mě koupíš, tolikrát mě máš.

 

Představení KUKI - VIDEONÁVOD

 

 

 NABÍDKA TELEVIZE KUKI - ZDE

 

Pátek 10. duben 2020 MaRcom-Eko s.r.o. © 2013