Vytisknout

 

 


Hlasová komunikace

Hlasová komunikace a takzvané telefonování (VoIP) rozmachem internetu dostává nový rozměr v cenách, kvalitě a možnostech využití.

Hlasové služby MaRcomNet jsou telefonní služby od společnosti MaRcom-Eko s.r.o., poskytovatele připojení k internetu pro firmy, domácnosti, velkoodběratele a ISP.

Od MaRcomNET získáte:

  • telefonní linku, ke které si vyberete telefonní číslo z Vašeho regionu
  • neplatíte žádné paušální poplatky za provoz telefonní linky, pouze hovorné
  • cena hovorného výhodnější než u klasických telefonních operátorů
  • můžete mít své telefonní číslo u sebe kdekoli, kde je internet, tedy i na cestách po světě, a to stále za lokální tarif bez placení nákladného roamingu
  • získáte absolutní kontrolu nad výdaji na telefonování - kdykoli si na internetu zkontrolujete, kolik jste provolali

Máte vlastní telefonní ústřednu?

Většina firem dnes vlastní telefonní ústřednu, která je připojená k různým operátorům, prostřednictvím pevné linky O2 (a přes pevné směřování hovorů přes alternativního operátora). Stále ale utrácíte za poplatky a  za připojení ke standardnímu telefonnímu operátorovi, případně platíte pevné datové propojení k operátorovi.

MaRcomNET Vám nabízí bezplatnou náhradu telefonních drátů VoIP adaptérem a okamžitý přechod na volání bez paušálů a nižší poplatek při zachování kvality poskytovaných služeb.

Nemáte vlastní telefonní ústřednu?

MaRcomNET Vám nabízí využití IP ústředny , která dokáže obsloužit více jak 1tis. telefonů. Vytvoříme Vám studii Vašich individuálních požadavků ušitou na míru Vaší společnosti.

Uvažujete o koupi nové telefonní ústředny?

MaRcomNET Vám dodá a zprovozní telefonní ústředny značek Alcatel, Panasonic, Siemens a 2N. Vytvoříme individuální řešení Vaší společnosti na míru.

Je to pro Vás zajímavé?

Objasníme Vám, jak naše služba funguje:

Hlas je konvertovaný do digitálního formátu, který se přenáší přes internet stejně jako obrázky, nebo emaily.
K přenesení hlasu není potřeba příliš rychlé připojení, je možné jej pohodlně přenášet i prostřednictvím vytáčeného připojení. K tomu aby bylo možné zcela nahradit klasický telefon - pevnou linku je potřebné mít trvalé připojení k internetu.

Aby bylo možné se přes takovou linku dovolat i na "všechny telefonní přístroje" (mobil nebo pevnou linku) máme hlasové zařízení - bránu, kde si s klasickými telekomunikačními operátory tato data vyměňujeme. Proto se kdokoli kdykoli dovolá Vám a Vy jemu. Vtip je v tom, že díky přenosu hlasových dat po internetu šetříme výrazně náklady na vlastní okruhy a tak se například do Austrálie dovoláte skoro za stejné peníze jako k sousedům do vedlejší ulice.

Protože za přenos dat po internetu Vy nám nic neplatíte, pokud si linku od MaRcomNetu zřídí celá Vaše rodina nebo firma, můžete si volat úplně zadarmo (a nám za to nezaplatíte ani žádný paušální poplatek).

Je možné, že už jste někdy v minulosti o "internetové telefonii" slyšeli, nebo jste "ji" již někdy zkoušeli a nebyli jste spokojeni s kvalitou. Tak to je vše za námi. Věřte nám, že s MaRcomNet nepoznáte rozdíl, hlas je naprosto čistý bez jakéhokoli zpoždění nebo vypadávání.
Ostatně nemusíte nám věřit, přesvědčte se sami a vyzkoušejte hlasové služby.

Náš telefon je telefon jako každý jiný. Můžete z něj vytáčet jakékoli číslo, mobily, bezplatné linky (800), dovoláte se kdykoli bezplatně hasičům nebo na policii (ne že bychom si přáli, abyste to potřebovali, ale hodí se to). Jediné, kam se přes náš telefon nedovoláte, jsou linky začínající 90X, takže pokud rádi utrácíte třeba za erotiku po telefonu, je nám líto, pro nás je to moc drahé...

 

Pátek 10. duben 2020 MaRcom-Eko s.r.o. © 2013